Pokaż je światu

  (karp)

  Gazeta Pomorska

  Gazeta Pomorska

  Wielu z nas ma stare pisma schowane gdzieś na dnie szafy. Książki i gazety w kartonach na strychu. Te wszystkie skarby można teraz pokazać światu. Na wystawie w Izbie Regionalnej Ziemi Świeckiej.
       Wystawa planowana jest na marzec przyszłego roku. Do tego czasu kustosz izby liczy, że mieszkańcy powiatu podziela się z nim swoimi skarbami.
       - Ta wystawa ma prezentować wszelkiego rodzaju wydawnictwa związane ze Świeciem - mówi Kazimierz Wolicki. - Każdy, kto ma jakieś stare gazety, pisma, książki, afisze, plakaty, może przynieść je do izby. Będą one zaprezentowane podczas wystawy.
       Pamiątki i skarby można przynosić do Izby Regionalnej Ziemi Świeckiej, która mieści się przy ulicy Kopernika (Pałac Ślubów). Czynna jest we wtorki między 8 a 14 i piątki w godz. 13 - 19. Telefon - 0-52-330-13-51 lub 608-457-769, 608-082-957.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Dzieciaki gotują na Święta

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 29 »