Jesienne skarby

  (karp)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Do 20 października można składać prace w Spółdzielczym Ośrodku Kultury "Stokrotka" w Świeciu na konkurs "Jesienne skarby".
       W konkursie mogą wziąć udział wszyscy od lat 5 do 105. Każdy uczestnik powinien wykonać pracę przedstawiającą piękno jesiennej przyrody. Można ją wykonać akwarelą, pastelami, w formie grafiki, wydzieranki czy colagu.
       Na odwrocie każda praca musi mieć doklejoną kopertę, w której znajdą się dokładne dane autora. Potem należy je dostarczyć do 20 października do siedziby Spółdzielczego Ośrodka Kultury "Stokrotka", który mieści się przy ulicy Wyszyńskiego 15 lub przesłać pod adres: SOK "Stokrotka" ul. Wyszyńskiego 15, 86-105 Świecie.
       Prace będą oceniane w takich kategoriach wiekowych: I - od 5 do 6 lat, II - 7-1- lat, III - 11-14 lat, IV - 15 - 18 lat i V - 19 lat i starsi.
       Wręczenie nagród odbędzie się 28 października o godzinie 16. Dla autorów najlepszych prac czekają nagrody.
       Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel. 33-12-188.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 25 »