Przeciw grypie i prostacie

  Przeciw grypie i prostacie

  (karp)

  Gazeta Pomorska

  Gazeta Pomorska

  Od wtorku w świeckim ośrodku zdrowia rusza akcja szczepień przeciwko grypie. Natomiast przez cały październik trwać będą badania mężczyzn w kierunku prostaty.
       Przeciwko grypie można szczepić się już od 13 września. Punkt szczepień czynny będzie w każdy poniedziałek, środę, czwartek i piątek w godzinach 11.30 - 14. We wtorki - od godz. 13 do 18. Koszt badania lekarskiego i zastrzyku to 30 zł.
       Badania w kierunku wykrycia i leczenia prostaty będą prowadzone także w październiku. Jest to związane z bardzo dużym zainteresowaniem pacjentów. Odbędą się one: 5, 12 i 19 października. Godzina wizyty ustalić można przy rejestracji. Zainteresowani tą akcją mogą zgłaszać się do Miejsko - Gminnej Przychodni Zdrowia przy ulicy Wojska Polskiego 80 w gabinecie zabiegowym (pokój nr 4 na piętrze). Zarejestrować się można telefonicznie pod nr 33-24-447.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 31 »