Cierpliwości

  (jam)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  <i>- Odkąd na drodze wysypano tłuczeń, nie sposób po niej jechać rowerem. Jak długo to jeszcze potrwa? </i>- denerwuje się mieszkanka Poledna.
       - Moje dzieci codziennie dojeżdżają do szkoły. Najpierw rowerami na stację kolejową, a dalej pociągiem do Bydgoszczy - mówi mieszkanka Poledna. - Tylko, że po naszej drodze nie sposób już przejechać rowerem. Wcześniej był tu piasek, a teraz wysypano biały tłuczeń, którego nie ubito. Jak długo tak będzie? - pyta Czytelniczka.
       Wójt gminy Bukowiec zna sprawę.
  - Mamy kłopot, bo potrzebujemy walec wibracyjny, a firma, od której go weźmiemy, zajmuje się teraz innymi pracami. Czekamy aż je zakończy. Dlatego apeluję do mieszkańców o cierpliwość - mówi Adam Licznerski, wójt. - Kupiliśmy dużo tego tłucznia. Nie chcieliśmy go składować, bo trzeba za to płacić. Dlatego już go wysypaliśmy - wyjaśnia wójt.
       
  Tłuczeń trafił na drogi, które wiosną najczęściej były nieprzejezdne, m.in. w: Przysiersku, Polskich Łąkach, Gawrońcu, Franciszkowie i Polednie.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 30 »