Zawodowy zastępca

  Zawodowy zastępca

  (jam)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  - <i>Dlaczego na stanowisku zastępcy kierownika OKSiR jest osoba z wykształceniem zawodowym? </i>- pyta nasza Czytelniczka. Kierownik ośrodka kultury był tym pytaniem zaskoczony. -<i> Nie mam zastępcy - </i> odpowiada.<i> </i>
       - Pana, który pracował zaledwie dwa lata w ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji na stanowisku kierowcy, zrobiono zastępcą kierownika - mówi pani Helena. - Ma on wykształcenie zawodowe, a na takim stanowisku powinna zasiadać osoba po studiach. Moi dwaj synowie, którzy mają dyplomy wyższych uczelni, złożyli dokumenty w sprawie pracy w OKSiR, ale jej nie dostali - denerwowała się.
       - Nie mam żadnego zastępcy, to zwykłe pomówienie - dementuje plotki Romuald Dwora-kowski, kierownik OKSiR w Świeciu. - Pan Adam, o którego chodzi, faktycznie dostał awans, ale z kierowcy stał się osobą odpowiedzialną za sprawy techniczne. Teraz do jego obowiązków należą m.in. remonty, czy planowanie wyjazdów. Do tego nie jest potrzebny dyplom wyższej uczelni. Poza tym wątpię, że osoba z wyższym wykształceniem chciałaby naprawiać, np. kran.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Dzieciaki gotują na Święta

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 25 »