Sprawdzimy czy piją

  Sprawdzimy czy piją

  (karp)

  Gazeta Pomorska

  Gazeta Pomorska

  Do naszej redakcji trafiło kilka głosów od mieszkanek Przechowa o tym, że w siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej organizowane są libacje alkoholowe.
       - Pod koniec ubiegłego tygodnia widziałam to na własne oczy - mówi Czytelniczka. - Do siedziby OSP schodzą się różne osoby. Od słowa do słowa i pojawia się alkohol.
       Druga Czytelniczka, która do nas zatelefonowała, ma podobne doświadczenia.
       - Siedziba straży to nie jest dobre miejsce do picia alkoholu - stwierdza. - Mamy ufać strażakom, ale nie pijanym. Niech odpowiednie służby się tym zajmą.
       Zjawi się inspekcja
       
  Z tą sprawą udaliśmy się komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Świeciu.
       - W najbliższych dniach do drzwi OSP w Przechowie zapuka inspekcja - informuje Marek Tobolski, naczelnik Wydziału Operacyjnego. - Z przedstawicielem Urzędu Miasta przeprowadzimy ze strażakami rozmowę dyscyplinującą.
       To pierwszy sygnał
       
  Jak podkreśla kierownik referatu Zarządzania Kryzysowego i Spraw Obywatelskich z UM w Świeciu, poprzednie kontrole jednostki niczego niepokojącego nie wykazały.
       - Podejrzewam, że strażacy mogli być w ogólnodostępnej świetlicy i dlatego ich widok zdenerwował Czytelniczki - mówi Roman Witt. - Sprawdzimy to. Do tej pory z tą jednostką nie było problemów. Sygnały od mieszkanek Przechowa są pierwszymi wiadomościami na ten temat.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Dzieciaki gotują na Święta

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 29 »