Może tak fundacja?

  Może tak fundacja?

  (karp)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Takie pytanie zadaje mieszkaniec Nowego, który samotnie wychowuje dzieci. Chciałby, aby w naszym powiecie powstała fundacja pomagająca samotnym rodzicom.
       Zainteresował mnie artykuł "Samotnym lżej...", który ukazał się 10 sierpnia w "Gazecie Pomorskiej". Ukłony z mojej strony dla pana Krzysztofa Grządziela prezesa włocławskiej firmy DGS. Jakże to szczytny cel, że pan Grządziel postanowił pomóc samotnym mamom i tatom, zakładając fundację "Samotna mama". Jestem samotnym ojcem, mam 44 lata, wychowuję dwóch synów. Mieszkam w Nowem. Może w powiecie świeckim założyć taką fundację? Może znaleźliby się sponsorzy, ludzie dobrej woli, chcący pomóc nam, rodzicom samotnie wychowującym dzieci? Czekam na kontakt od samotnych mam i ojców oraz od ludzi dobrej woli. Chciałbym również skontaktować się z panem Grządzielem, który mógłby podpowiedzieć nam, jak założyć fundację lub stowarzyszenie.
       Czytelnik z Nowego
       Adres autora listu można uzyskać w naszej redakcji pod nr tel. 33-24-575.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 25 »