Przecież wiedzieli

  Przecież wiedzieli

  (bart)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Niektórzy mieszkańcy Stążek skarżą się, że nie zostali powiadomieni o wydawaniu żywności. Pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej uważają, że pretensje są nieuzasadnione.
       GOPS w Świekatowie jest jednym z kilku w naszym powiecie, otrzymującym artykuły spożywcze z Grudziądzkiego Banku Żywności. Rozdzielane są one między najuboższych mieszkańców. W miniony poniedziałek rozpoczęto dzielnie kolejnej partii darów.
       - Nie wiem jak to się stało, ale mieszkańców Stążek nie raczył nikt powiadomić, że czeka na nich żywność - twierdzi pan Zbigniew. - Mam wrażenie, że uczyniono to celowo.
       - To jakaś bzdura! - przekonuje Danuta Brzoskowska, pracownik socjalny GOPS w Świekato-wie. - Osobiście zawiozłam ogłoszenie do Stążek. Dowodem na to, że informacja dotarła do zainteresowanych, mogą być mieszkańcy tej miejscowości, którzy jeszcze wczoraj odbierali żywność.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 25 »