Inwestor woli

  (aga)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  <b>- <i>ZGM i starostwo powiatowe wysyłają mojemu mężowi nielogiczne pisma, które potem radzą nam podrzeć i wyrzucić do śmieci </i>- mówi Czytelniczka.
       - Jesteśmy członkami wspólnoty mieszkaniowej przy ulicy Kościuszki 11 - mówi Czytelniczka. - Na początku czerwca dostaliśmy pismo w imieniu ZGM, ale od starostwa powiatowego, informujące mojego męża, że będzie głównym inwestorem podczas docieplania naszego budynku. Natychmiast to wyjaśniliśmy, bo mąż ma osiemdziesiąt lat, nie może brać na siebie takiego obowiązku. Poza tym
       
  nie jest on w zarządzie
       
  wspólnoty.
  Wówczas usłyszeliśmy, że to pomyłka, że mamy pismo wyrzucić do śmieci. Jednak nie minął miesiąc i druk identycznej treści znowu czekał w nasze skrzynce pocztowej. Czy to jakieś żarty? Czy obie, poważne, świeckie instytucje mają u siebie taki bałagan, że nie potrafią nad nim zapanować?
       - Rzeczywiście to niedopatrzenie, dlatego wasza Czytelniczka nie powinna się nim przejmować - radzi Zenon Zieliński, zastępca kierownika Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej w Świeciu. - Pismo jest tylko informacyjne. Nie ma ono wpływu na prace planowane w budynku przy ulicy Kościuszki 11. Sądzę, że pomyłka wynika z tego, że kilkanaście lat temu mąż Czytelniczki był członkiem zarządu tej wspólnoty.
       
  Wówczas upoważnił
       
  nas jako do występowania w jej sprawach. I tak to zostało do dziś.
       Docieplanie budynku przy ul. Kościuszki 11 rozpocznie się we wrześniu tego roku, po uzyskaniu pozwolenia na tę inwestycję, które wydać musi starostwo.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 30 »