Dla najmłodszych

  (karp)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Groźny smok, Baba Jaga i Szewczyk Dratwka. To główni bohaterowie spektaklu, który będzie można obejrzeć w świeckim ośrodku kultury.
       Przedstawienie pt. "Szewczyk Dratewka" odbędzie się 10 czerwca o godz. 10 w sali widowiskowej świeckiego ośrodka kultury. Na scenie zaprezentują się aktorzy z teatru "Baj Pomorski" z Torunia. Bilet kosztuje 6 zł, a dla grup powyżej stu osób - 5 zł (bilety trzeba rezerwować).
       "Szewczyk Dratewka" to pogodne i ciepłe przedstawienie o tym, że dobroć połączona z odwagą i ciekawością świata pomaga zwyciężać zło i osiągać szczęście. Groźny smok z rozkazu Baby Jagi porwał królewnę i zaniósł ją w daleką krainę...
       Spektakl rozgrywa się w atrakcyjnej scenografii, której głównym motywem jest pomysłowe krzesło. Bajkowe postaci kreuje dwójka aktorów - zarazem narratorów opowieści. Dzieje Szewczyka są dla nich pięknym snem o krainie. Najmłodsi widzowie zobaczą w przedstawieniu lalki sycylijki oraz lalki pomysłowo skonstruowane w oparciu o koło.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 25 »