Trzeba się odwołać

  Trzeba się odwołać

  (karp)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  - <i>Na wojskowej komisji lekarskiej dostałem kategorię A, choć moje zdrowie jest mocno nadszarpnięte. Gdzie powinienem się odwołać?</i> - pyta mieszkaniec Nowego.
       - Kiedy stawałem przed lekarzami byłem zdrów. Jednak później zachorowałem na żółtaczkę typu B. W czasie badań wykryto u mnie także wadę wątroby, która nazywa się zespołem Gilberta. Z powodu tych chorób odwoływałem się do Rejonowej Komisji Wojskowej w Bydgoszczy, ale nic to nie dało. Uznano, że jestem zdrowy, choć muszę przestrzegać ścisłej diety i nie mogę się przemęczać. Do kogo się zwrócić z tą sprawą?
       
  Jak dowiedzieliśmy się w Wojskowej Komendzie Uzupełnień w Świeciu, Czytelnik powinien złożyć osobiście albo przesłać pocztą pismo, w którym prosi o skierowanie na ponowne badania lekarskie. Będą one niestety płatne, ale ich koszt nie powinien przekroczyć 60-80 zł. Do wniosku powinna być dołączona dokumentacja lekarska.
       WKU w Świeciu mieści się przy ulicy Kościuszki 5.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 31 »