Stawiam na nogi

  (bart)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Dziewiętnastoletnia Wioleta Drzazga ze Świecia to kolejna kandydatka do tytułu Miss Gazety Pomorskiej i oczywiście Miss Ziemi Świeckiej i Chełmińskiej.
  Stawiam na nogi
       Wioleta, uczennica Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych o udziale wyborach myślała od dawna. Namawiała ją do tego zarówno rodzina jak i znajomi. Tym razem uległa. - Traktuję, to jako okazję do, mama nadzieję dobrej zabawy - mówi. - Chociaż nie kryję, że miło byłoby wygrać. Na pewno chce tego każda z dziewczyn.
       
  Jej największą zaletą jest podobno szczerość. Jeżeli chodzi o figurę, Wioleta dumna jest przede wszystkim ze swoich nóg. O ile jurorzy konkursu mogą nie mieć okazji, aby przekonać się czy kandydatka do korony rzeczywiście jest tak prawdomówna, jak twierdzi, o tyle z pewnością dokładnie przyjrzą się nogom.
       Wolny czas Wioleta najchętniej spędza ze znajomymi, nierzadko w dyskotece. Nie stroni też od sportu. Jednym z ulubionych zajęć jest jazda na rowerze. W ciągu dnia zdarza się jej przejechać nawet 50 km.
       Po ukończeniu szkoły zawodowej zamierza kontynuować naukę w technikum. Wioleta uczy się zawodu sprzedawcy i nie kryje, że taka praca bardzo by jej odpowiadała. Zwłaszcza w sklepie z damską odzieżą.
       Jeżeli uważacie Państwo, że na tytuł Miss "Pomorskiej" zasługuje Wioleta zachęcamy do oddania głosu na nią. Można to zrobić na dwa sposoby. Dostarczając do naszej redakcji znajdującej się przy ul. Wojska Polskiego 91, wypełniony kupon lub wysyłając pod numer 7140 sms. W jego treści należy wpisać kod: pomorska miss oraz imię i nazwisko dziewczyny. Koszt sms-a to 1,22 zł z Vat. Termin przyjmowania sms-ów upływa 30 marca, a kuponów 1 kwietnia. Na Czytelników, którzy wezmą udział w naszej zabawie czekają nagrody.
       Oto nazwiska dziewczyn startujących w konkursie piękności, który odbędzie się 3 kwietnia: 1. Joanna Berej, 2. Katarzyna Bonowicz, 3. Milena Cierpiał-kowska, 4. Joanna Cwalina, 5. Wioleta Drzazga, 6. Hanna Glazer, 7. Dominika Jarocka, 8. Marta Mądrzejewska, 9. Edyta Olszewska, 10. Agnieszka Pawłowska, 11. Magdalena Piekarczyk, 12. Marta Polewska, 13. Anna Ruszkowska, 14. Anna Suchom-ska, 15. Sandra Szumska.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Dzieciaki gotują na Święta

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 25 »