Walczyli o pióro

  (karp)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Pół setki uczniów z klas I-II z Oasia, Brzezin, Wierzchów i Łążka wystartowało w konkursie recytatorskim "O pióro Jana Brzechwy".
       Jury w składzie: Beata Bucholc - przewodnicząca, Krystyna Czubek i Joanna Rajnik po wysłuchaniu wszystkich prezentacji nagrodziło:
       W kategorii klasa I: Małgorzata Fryszka SP Brzeziny za wiersz "Kwoka" Jana Brzechwy; opiekun: Małgorzata Szulta
       W kategorii klasa II pierwszą nagrodę otrzymał Tomasz Kater - Szkoła Filialna w Łążku za wiersz "Koza Zmiotka" Agnieszki Frączek; opiekun: Alina Bagińska.
  Drugie miejsce zajął Patryk Zakrzewski - Szkoła Filialna w Łążku za wiersz "Zadyma z Mikołajem" Wiesława Drabika; opiekun: Alina Bagińska. Trzecia nagroda powędrowała do Patrycji Szymańskiej z SP Brzeziny za wiersz "Na straganie" Jana Brzechwy, opiekun: Hanna Fryszka.
       W kategorii klas III nagrodę przyznano Aleksandrze Półgęsek - Szkoła Filialna w Łążku za wiersz "Wiersze Pana Jana" Agnieszki Frączyk; opiekun: Ewa Gliniecka.
       Imprezę przygotowały i poprowadziły Anna Turek i Beata Piotrowska instruktorki GOK.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Dzieciaki gotują na Święta

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 25 »