Kto nie chce grzać?

  Kto nie chce grzać?

  (bart)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Niektórzy mieszkańcy bloku przy ul. Żwirki i Wigury 7 w Świeciu skarżą się na zimne klatki schodowe. Podobno sami sobie tego zażyczyli.
       - W żadnym innym bloku na osiedlu, na klatkach schodowych nie jest tak chłodno jak u nas - skarży się Bożena Małecka . - Tylko czekać, aż wejdzie grzyb. Podobnie jest w piwnicach.
       Jak sugeruje Czytelniczka mieszkająca przy ul. Żwirki i Wigury 7- zimne kaloryfery są niejako karą Spółdzielni Mieszkaniowej za to, że mieszkańcy tak otwarcie protestowali przeciwko podwyżkom stawek za ciepłą wodę.
       Stefan Wojnowski, prezes SM stanowczo temu zaprzecza.
       - Dziwią mnie te zarzuty - tłumaczy. - Głównie dlatego, że ograniczenia temperatury na klatkach schodowych zażyczyli sobie sami mieszkańcy. Przedstawiciele wspomnianego bloku ustalili, że wystarczy 8 stopni C. I taka temperatura jest utrzymywana. Oczywiście można ją podnieść, ale wiązać się to musi z dodatkowymi kosztami, które mieszkańcy będą musieli pokryć.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 25 »