Etnicznie i batikowo

  Etnicznie i batikowo

  (karp)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Nauka gry na bębnach i tworzenia batików. To dwie propozycje świeckiego ośrodka kultury na ferie nie tylko dla dzieci i młodzieży, ale również dla nauczycieli i instruktorów.
       Warsztaty batikowe odbędą się 5 lutego (sobota). Mogą w nim wziąć udział dzieci, młodzież oraz nauczyciele i instruktorzy z ośrodków kulturalnych. Zajęcia prowadzić będzie Bożena Januszewska, artystka plastyk. Po zakończeniu warsztatów każdy uczestnik otrzyma zaświadczenie o ukończeniu kursu. Zgłoszenia przyjmowane są do 25 stycznia.
       Kolejną ciekawą propozycją są warsztaty muzyki etnicznej dla młodzieży.
  W programie przewidziano między innymi: naukę gry na bębnach i innych instrumentach perkusyjnych, wykonanie instrumentu - drumli brazylijskiej i przeszkadzajki perkusyjnej. Uczestnicy obejrzą film pt. "Powstawanie bębna". Na zakończenie uczestnicy dadzą koncert. Warsztaty odbędą się między 7 a 10 lutego. Zgłoszenia przyjmowane są do 1 lutego. Ilość miejsc ograniczona.
       Wszystkich informacji o warsztatach udziela Hanna Kawecka pod numerem telefonu 33-12-720.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 25 »