Walentyna ulicy

  (aga)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Uwaga właściciele sklepów, instytucji i biór! Chełmno organizuje dla Was konkurs na najpiękniejszą witrynę walentynkową.
       Chełmno jest miastem zakochanych. Stało się tak dzięki relikwiom świętego Walentego, ich patrona, przechowywanym w chełmińskiej farze. Znajdują się tam one od paru wieków. Pierwszy raz wystawiono je po prawie 200 latach. Było to 14 lutego 2002 r. Wydarzenie wzbudziło zainteresowanie turystów i mediów. I tak nasz sąsiad zza Wisły zdobył swój wyjątkowy, miłosny status.
       Zbliżające się Walentynki są idealną okazją do obchodów tego święta właśnie w Chełmnie. Ale skorzystać na tym może również Świecie. To dzięki projektowi chełmińskiego Urzędu Miejskiego, do którego przyłączył się ratusz świecki.
       Najpierw zgłoszenia
       
  Chodzi o konkurs na najpiękniejszą witrynę walentynkową. Mogą w nim wziąć udział sklepikarze, instytucje i biura. Jeśli się na to zdecydują, swój udział muszą zgłosić na specjalnych kartach. Są one dostępne na stronach internetowych obu urzędów: www.chelmno.pl oraz www.um-swiecie.pl.
       Wypełnione karty trzeba dostarczyć do 26 stycznia . Mieszkańcy Chełmna muszą je złożyć w swoim urzędzie, konkretnie w Biurze Podawczo-Informacyjnym (na parterze), natomiast mieszkańcy Świecia w urzędzie świeckim, w Biurze Obsługi Mieszkańców. Potem każda witryna otrzyma numer identyfikacyjny, który wraz z informacją o przystąpieniu do konkursu jego uczestnicy będą musieli wywiesić w widocznym miejscu.
       Wybiorą Czytelnicy
       
  Potem rolę do odegrania będą mieli nasi Czytelnicy. W czwartek 3 lutego rozpoczniemy publikację kuponów konkursowych. Wypełnione przez Państwa do 10 lutego muszą dotrzeć do obu urzędów.
       Finał konkursu odbędzie się 14 lutego w Chełmnie, w ramach obchodów Dnia Zakochanych. Organizatorzy przygotowali interesujące nagrody dla zwycięzców konkursu oraz dla osób głosujących.
       Nad przebiegiem całości będzie czuwać "Gazeta Pomorska".
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 25 »