Woda niezgody

  (slaw)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  W związku z ostatnimi dyskusyjnymi naliczeniami za zużycie ciepłej wody przez Spółdzielnię Mieszkaniową w Świeciu, odbędzie się nadzwyczajne zebranie przedstawicieli spółdzielców z zarządem.
       Problem ten "Pomorska" opisywała szczegółowo parę miesięcy temu. Przypomnijmy, że bardzo dużo członków spółdzielni było zbulwersowanych wysokimi kosztami oraz różnicą w kosztach zużycia wody pomiędzy blokami. Doprowadziło to do zwołania nadzwyczajnego zebrania przedstawicieli spółdzielców. Odbędzie się ono w środę 5 stycznia 2005 roku o godz. 17. w sali SOK "Stokrotka". Jego organizatorzy apelują do wszystkich przedstawicieli bloków o frekwencję, ewentualnie o dostarczenie postulatów przedstawicielom bloków, by mogli je oni przedstawić na zebraniu. W zebraniu mogą brać też udział członkowie nie będący przedstawicielami.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Dzieciaki gotują na Święta

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 25 »