Obrazy pod młotek

  Obrazy pod młotek

  (bart)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Blisko 70 prac różnych artystów zostanie wystawionych na aukcji, z której pieniądze w całości będą przeznaczone na promocję młodych talentów.
       Aukcja odbędzie się jutro w świeckim Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji. Pod młotek trafią przede wszystkim prace, które w ostatnim czasie powstały podczas zajęć w Centrum Działań Plastycznych "Akademia". Jedną z autorek pejzaży olejnych i akwareli jest Krystyna Radtke , sekretarz gminy Świecie.
       Z pewnością warto zwrócić uwagę na obrazy olejne i linoryty uczniów Państwowego Liceum Sztuk Pięknych w Bydgoszczy. Mogą stanowić one prawdziwą ozdobę najbardziej wyszukanych wnętrz, salonu bądź biura. Podobnie jak fotografie tak znanych artystów jak - Tomasz Sikory i Andrzej Świetlik .
       Wszyscy, którzy zdecydują się na kupno, mogą otrzymać faktury VAT. Inną formą zakupu prac jest możliwość odliczenia przekazanych środków od podatku dochodowego za rok 2004. W przypadku osób fizycznych do 350 zł, osoby prawne do 10 proc. dochodu. Początek licytacji godz. 16.00.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Dzieciaki gotują na Święta

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 29 »