Zapchało rury

  (aga)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  W bloku 3 A na osiedlu nadwiślańskim w Nowem nie było ogrzewania z powodu awarii. Już jest usunięta.
       - W środkowym pionie w bloku 3A na osiedlu nadwiślańskim w Nowem są lodowate kaloryfery - żalą się Czytelnicy. - Zgłosiliśmy to w spółdzielni, jednak usłyszeliśmy, że winna jest kotłownia. Podobno zaczęła grzać, ale po czterech godzinach przestała i to aż na cztery dni. Z tego powodu marzniemy w domach. Dogrzewamy się gazem, ale ile można to wytrzymać? Musimy przecież za to dodatkowo płacić. Najgorzej mają starsi i młode małżeństwa z malutkimi dziećmi, których w tym bloku jest kilka. Sąsiedzi z klatek obok nie znają tego problemu. Czy są lepsi od nas?
       Była awaria
       
  Prezes spółdzielni uspokaja zdenerwowanych mieszkańców.
       - Mieliśmy tam awarię - wyjaśnia Sławomir Grzemski , prezes SM w Nowem. - Problemem była zła cyrkulacja powietrza. Wpłynęli na nią sami mieszkańcy. Mimo naszych próśb, w momencie wpuszczania wody, nie wszyscy odkręcili zawory przy swoich kaloryferach. W efekcie rury się zapchały. Odpowietrzyła je ekipa fachowców. Wczoraj ponownie udała się na miejsce, żeby sprawdzić czy wszystko jest w porządku. W oparciu o udzielone przez nich informacje wiem, że nie ma tam już żadnego problemu.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Dzieciaki gotują na Święta

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 25 »