Jesteście winni

  Tomasz Karpiński

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Otrzymaliśmy odpowiedź od dyrekcji sieci sklepów Biedronka na pytania dotyczące zwolnienia pracowników, po feralnym włamaniu.
       Wczoraj opublikowaliśmy artykuł o trzech pracownikach sklepu Biedronka, którzy zostali zwolnieni z pracy po feralnym włamaniu. Dyrekcja sieci sklepów dopiero w czwartek późnym wieczorem przysłała odpowiedź na pytanie, dlaczego zwolniono pracowników, choć postępowanie policji nadal trwa i nikomu nie postawiono zarzutów. - Według naszej wiedzy sprawą włamania zajmuje się policja, która prowadzi w tej sprawie śledztwo (...) - pisze Anna Sierpieńska , dyrektor do spraw komunikacji Jeronimo Martins Dystrybucja S.A.
  - (...) Przesłanki które wystąpiły w powyższym przypadku spowodowały utratę zaufania JMD do 2 naszych pracowników przebywających wówczas w sklepie. Postanowiliśmy rozwiązać z nimi łączące nas umowy zgodnie z przysługującymi obu stronom prawami. Wszelkie decyzje dotyczące umów o pracę stanowią zawsze przedmiot analizy naszej firmy i działania w tego typu sprawach nie są podejmowane pochopnie. (...)
       Odpowiedź kierownictwa Biedronki nie zaskakuje. Najlepszym komentarzem będzie slogan z reklamy sieci sklepów - "Nie wierzę, Danusiu".

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 25 »