Kto da najwięcej?

  Kto da najwięcej?

  (bart)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Blisko 70 prac różnych artystów zostanie wystawionych na aukcji, z której pieniądze w całości będą przeznaczone na promocję młodych talentów.
  Kto da najwięcej?
       Pomysłodawcą aukcji jest świeckie Centrum Działań Plastycznych "Akademia". - Jest sporo zdolnych dzieci, których nie stać na to, aby korzystać z zajęć w "Akademii" - mówi Arleta Ciechanowska, jedna z instruktorek ZDP. - Chcemy im pomóc. Byłoby wielką szkodą, gdyby z powodu braku pieniędzy zmarnowały się takie talenty.
       Cel jest na tyle szczytny, że nie powinno zabraknąć chętnych do kupna któregoś z obrazów, grafik, batików czy fotografii. Aukcja, która odbędzie się w przyszłą sobotę w sali lustrzanej świeckiego OKSiR o godz. 16, to także propozycja dla tych, którzy nie znaleźli jeszcze odpowiedniego prezentu dla bliskiej osoby. Większość z prac, które pójdą pod młotek może z powodzeniem stać się ozdobą salonu lub siedziby firmy.
       Obok obrazów, które powstały pod skrzydłami "Akademii" kupić będzie można także dojrzałe obrazy uczniów Liceum Plastycznego w Bydgoszczy oraz fotografie Tomka Sikory i Andrzeja Świetlika.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 30 »