Trio i Omega na czele

  Trio i Omega na czele

  (karp) Fot. M. Binder

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Trio i Omega na czele
  14 zespołów zaprezentowało się podczas konkursu Mini Playback Show w ośrodku kultury w Górnej Grupie.
  Trio i Omega na czele
       Na scenie pojawiały się "kopie" znanych i lubianych wykonawców, których teledyski pojawiają się niemal codziennie w programach muzycznych wielu stacji telewizyjnych. Jury pod przewodnictwem Magdy Urbanek, miało za zadanie wyłonienie wykonawcy, którego występ był najbardziej zbliżony do oryginału. Po burzliwych obradach jury przyznało nagrody:
       w kategorii wiekowej 7-12 lat
       pierwsze miejsce zespołowi "Trio" z SP Grupa, drugie - zespołowi "Twist" z SP Grupa, trzecie miejsce dla zespołu "Mandarynki" z SP Grupa.
       w kategorii wiekowej 13-16 lat:
       pierwsze miejsce dla zespołu "Omega" z GOKSiR Górna Grupa oraz wyróżnienie dla zespołu "Raja" z Gimnazjum w Michalu. Laureaci otrzymali puchary, dyplomy i upominki. Uzupełnieniem przeglądu był występ piosenkarek sekcji estradowej GOKSiR: Ewy Rzepka i Pauli Tomasik oraz duetu tanecznego Anny Prokopowicz i Pauliny Wiśniewskiej. Ponadto w przerwie przeglądu rozdano nagrody laureatom konkursu plastycznego "Moje wakacje".
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 31 »