Bliżej czytelnika

  Bliżej czytelnika

  (aga)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Biblioteka w Lnianie wznawia akcję dowożenia książek do tych, którym ciężko po nie dotrzeć samemu.
       Wystarczy zadzwonić pod nr 33-23-002, wew. 33 lub 33-23-059 , żeby zgłosić swoją kandydaturę. Oferta ta jest skierowana do osób niepełnosprawnych i starszych.
       Będziemy dowozić
       - Zapytamy tylko o dane Czytelnika i jego adres - dodaje Iwona Cynarzewska, kierownik Gminnej Biblioteki Publicznej w Lnianie.
  - Potem będziemy oczekiwać na tytuły zgromadzonych u nas pozycji. Ich dowiezieniem do domu czytelnika zajmą się nasi współpracownicy, dwaj stażyści z Gminnego Centrum Informacji. Sama też się w to włączę. O możliwości odbioru książki też można nas poinformować telefonicznie.
       
  Oferta w internecie
       Warto dodać, że od początku listopada o nowościach wydawniczych dostępnych w bibliotece można przeczytać na stronie internetowej: http://gcilniano.w.interia.pl , w dziale "oferta biblioteki".
       - Planujemy zamieścić w internecie cały nasz księgozbiór - dodaje Cynarzewska. - Szanse na to są duże, ponieważ otrzymaliśmy służące do tego oprogramowanie.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 25 »