Wyprowadza w las

  (aga)

  Gazeta Pomorska

  Gazeta Pomorska

  Stojący przy ul. Bydgoskiej drogowskaz na Terespol Pomorski będzie usunięty, bo prowadzi do lasu.
       - Skorzystałem z drogowskazu na Terespol Pomorski stojącego przy ulicy Bydgoskiej, na wysokości wjazdu na plac drzewny Frantschacha - mówi Czytelnik. - Ucieszyłem się, że do pokonania mam tylko dwa kilometry drogi. Tymczasem dotarłem nad torowisko, z którego nie było wyjazdu. Wszędzie szlabany, a wokół las. Pojechałem więc jedną z kilku dróg leśnych, ale zabłądziłem. Przez pół godziny szukałem drogi powrotnej. Wreszcie się udało, jednak do Terespola nie dotarłem. W międzyczasie przeklinałem świeckich drogowców. Jak mogli tak po prostu wyprowadzić mnie w las? Ciekawe ilu kierowców nabrało się na ten drogowskaz? Dlaczego w lesie informacja o dojeździe do Terespola nie jest kontynuowana?
       - Drogowskaz ten powstał w momencie budowy obwodnicy świeckiej - wyjaśnia Marek Soska, dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg. - Prowadzi on do drogi gruntowej, którą można dojechać do Terespola. Tą trasą administruje gmina, drogowskazami również.
       - Porozmawiam z dyrektorem Soską o likwidacji drogowskazu przy Bydgoskiej
  - zapowiada Daniel Kapłanek, szef dróg gminnych. - Nie jest on już potrzebny. Tym bardziej, że prowadzi do drogi leśnej, która nie zawsze jest przejezdna.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 25 »