Brzuchy na dekadę

  Brzuchy na dekadę

  (aga)

  Gazeta Pomorska

  Gazeta Pomorska

  Swego czasu mieszkańcom Gminy Bukowiec i Drzycim obiecano, że droga z Dąbrówki do Kawęcina będzie naprawiona. Nie mogą się oni doczekać spełnienia tej obietnicy.
       - Mieszkam w Kawęcinie - mówi nasza Czytelniczka. - Często jeżdżę trasą do Dąbrówki. Pokrywa ją resztka bruku. Jest on już bardzo wybrzuszony. Ostatnio zniszczyłam sobie o niego miskę olejową. Wściekłam się, tym bardziej, że droga ta miała być naprawiona do końca 2003 roku. Obiecywało nam to starostwo.
       - Przejrzałam korespondencję i pism deklarujących remont drogi między Dąbrówką a Kawęcinem nie znalazłam
  - twierdzi Elżbieta Włodarczyk, kierownik Sekcji Dróg i Mostów w Powiatowym Zarządzie Dróg. - Wiemy, że jest ona w złym stanie, jednak nie mamy środków na jej remont. Przeznaczyliśmy je na ważniejsze trasy, bardziej zniszczone i częściej uczęszczane przez kierowców. Proszę Czytelników o cierpliwość przez najbliższe dziesięć lat, bo w tym czasie remontu wskazanej drogi nie planujemy.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 31 »