Potrzebny numer

  (karp)

  Gazeta Pomorska

  Gazeta Pomorska

  <i> - Od kilku tygodni czekam na zwrot pieniędzy z Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej za zakupiony podzielnik ciepła</i> - skarży się mieszkaniec bloku przy ulicy Wojska Polskiego 75a w Świeciu.
       - Są mi winni 170 złotych - twierdzi Czytelnik. - Jak do nich dzwonię z pretensjami, to mówią, że zarząd nie może się zebrać, albo że nie dostanę pieniędzy, bo nie mam konta. To nie jest w porządku!
       Jak wyjaśnia kierownik ZGM w Świeciu, wszystkich obowiązują procedury. - Jeżeli wspólnota nie zna numeru konta Czytelnika, który jest jej członkiem, to jak ma przelać jemu pieniądze? - pyta Paweł Bednarski, kierownik ZGM w Świeciu. - Czekamy zwyczajnie aż dostarczy nam on swój numer konta. Nie prowadzimy niestety kasy, dlatego zwrotów nie jesteśmy w stanie wypłacić wprost do ręki klienta. Poza tym w ich sprawie Zarząd ZGM-u nie ma nic do powiedzenia.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 25 »