Koledzy pomagają

  Rozmawiała I Fot. Marietta

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Koledzy pomagają
  z Iwoną Kozłowską radną Kujawsko-Pomorskiego Sejmiku Wojewódzkiego
  Koledzy pomagają

  - Już jest pani członkiem Platformy Obywatelskiej ...


  - Tak. Do wyborów szłam jako sympatyk z rekomendacją Platformy Obywatelskiej. Niedawno wypełniłam deklarację i jestem członkiem Platformy. W klubie PO w sejmiku wybrano mnie na sekretarza.


  - Jak po dwóch sesjach?


  - Nie jestem przestraszona, ale wiem, że czeka mnie ciężka praca. Nastawiam się na intensywne szkolenie, bo muszę myśleć nie tylko o zagadnieniach, które mnie interesują, ale o całym województwie. Na szczęście koledzy klubowi bardzo mi pomagają. Oczywiście, nie zapomnę też o powiecie sępoleńskim.


  - A koleżanki radne?


  - Jest nas tylko pięć. Z Platformy jestem jedyna, ale powoli poznaję też inne radne, choćby Reginę Ostrowską z Prawa i Sprawiedliwości. Są bardziej doświadczone. Tylko ja jedna jestem nowa.


  - Jakie zadania przed panią?


  - Zgodnie z moimi planami jestem w dwóch komisjach. Są to komisja kultury, edukacji i sportu oraz komisja pracy, pomocy społecznej i bezpieczeństwa, w której jestem wiceprzewodniczącą.


  - Co w najbliższym czasie?


  - Sesja 28 grudnia. To ważne posiedzenie, bo jest to sesja budżetowa.


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem