Sekretarz Leboda

  (mar)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Danuta Leboda została sekretarzem gminy Kamień.

  Po kilku miesiącach od odejścia na emeryturę Jadwigi Steinborn wreszcie podjęto decyzję.


  Jednogłośnie


  Danuta Leboda jeszcze niedawno zajmowała się obsługą Rady Miejskiej. Gdy niedawno została szefową Urzędu Stanu Cywilnego, radni żałowali, że tak kompetentna osoba odchodzi z biura Rady Miejskiej. Widać, że sympatii nie straciła, skoro we wtorek jednogłośnie wybrano ją na sekretarza gminy.


  Leboda ma ponad 20-letni staż w administracji. Zaczęła od Urzędu Gminy w Kęsowie, skąd pochodzi, później trafiła do Kamienia.


  Kolejne wakaty


  To nie koniec, bo należy jeszcze powołać szefa referatu rolnictwa i ochrony środowiska. Ryszard Ćwiek przeszedł do Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Sępólnie, podobnie zrobił jego podwładny.


  W kamieńskim UM szykuje się też wreszcie etat dla osoby, która odpowiadałaby za pozyskiwanie pieniędzy z Unii Europejskiej. Im szybciej, tym lepiej, bo jak widać na przykładzie ościennych samorządów, unijni specjaliści to pracownicy na wagę złota. Oczywiście, pod warunkiem że są kompetentni.


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem