To takie dobre miejsce

  Barbara Zybajło

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  <i>- Przed budową Polomarketu burmistrz obiecywał, że będzie tam też hotel </i>- mówi tucholanin<i>. - Na obietnicach chyba się skończyło, bo hotelu jak nie ma, tak nie ma.

  Na działkę niedaleko Głęboczka chrapkę miało kilku miejscowych przedsiębiorców, zwłaszcza że miejsce miało być przeznaczone pod zabudowę związaną z turystyką i hotelarstwem. Ostatecznie zdecydowano, że ma być to handel i hotelarstwo, a najlepszą ofertę przedstawiła firma Dynamic Invest, która oprócz sklepu zobowiązała się do budowy hotelu. - Wszyscy na niego czekamy, tylko jakoś go nie widać - mówi Czytelnik. - Szkoda, żeby takie dobre miejsce przy Głęboczku nie było wykorzystane. W mieście naprawdę hotelu brakuje.


  W okolicy nie brak kwater ani pensjonatów, ale miejsca noclegowe to rzeczywiście pięta Achillesa.


  Zapytaliśmy w Urzędzie Miejskim, czy hotel powstanie. - W przesłanym do nas piśmie firma zadeklarowała, że do końca 2006 roku sporządzi projekt techniczny, a do czerwca przyszłego roku uzyska pozwolenie na budowę - mówi Krystyna Grudzina z Urzędu Miejskiego. - Budowa ma się rozpocząć w lipcu - sierpniu, a stan surowy zamknięty powinien być pod koniec przyszłego roku.


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem