Podwójnie przy Pocztowej?

  (bn)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  <i>- Idę sobie przez Tucholę i widzę, że po raz drugi kładziony jest chodnik przy budynku starostwa -</i> mówi tucholanka. <i>- Co to za marnotrawstwo. Jeden polbruk im nie starcza?

  Chodzi o chodnik między Nowodworskiego i Pocztową, przy powstającym właśnie centrum bibliotecznym.


  - Dobrze pamiętam, że kładziono go dwa lata temu - mówi tucholanka. - Widocznie starostwo stać na taką rozrzutność. Widzę, że to obok ich obiektów i jestem oburzona.


  Przy budynku rzeczywiście kładziony jest polbruk. - Polbruk kładziemy przy całej książnicy, także na parkingu - mówi Tomasz Stybaniewicz rzecznik tucholskiego starostwa. - Obok jest chodnik, ale polbrukiem wykładamy jedynie miejsca parkingowe.


  Stybaniewicz przyznaje, że w ramach prac chodnik może być podnoszony. - Chodnik powinien być wyżej, niż parking, a do tego ogranicza go krawężnik tak, aby samochody na niego nie wjeżdżały. Wykonawca zobowiązał się do niwelacji wysokości po kosztach, jeśli zajdzie taka potrzeba. Na pewno jednak nie układamy go jeszcze raz - twierdzi.


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem