Rozorane drogi

  (bn)

  Gazeta Pomorska

  Gazeta Pomorska

  Mieszkańcy narzekają, że znów mają rozkopane drogi. Ponowny montaż wodociągu sprawia, że po utwardzonej nawierzchni nie został nawet ślad.

  - Co z tego, że mamy przekładany wodociąg, jak teraz od nowa wszystkie drogi są rozkopane? - mówi Czytelnik. - Gmina chwali się, że dostała za pomyłkę od firmy rury. A kto zapłaci za równiarki? Przecież wystarczy popatrzeć, jak to wygląda. Bez składu i ładu to wszystko.


  Przypomnijmy, rury od wodociągu kładzione są jeszcze raz, bo firma pomyliła się i zamontowała rury do kanalizacji.

  W zamian za przesunięcie terminu odbioru do końca października i za niedogodności z tym związane Śliwice otrzymały 8 kilometrów rur. - Wszystko rozwalone, jak tak można - irytują się śliwiczanie. - Co nam po tych rurach, niech coś z tym zrobią. A może to ludzie teraz mają to robić?


  Okazuje się, że koszty równania najazdów na drogi oraz dróg, gdzie szedł wodociąg, poniesie firma, która go zakłada. - Już rozmawiałem na ten temat, bo rzeczywiście wszystko jest rozkopane - mówi wójt Jerzy Bogusławski. - Sprawa na pewno będzie załatwiona.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem