Poetyckie "Pobocza"

  (mar)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Od środy do soboty Sępólno, Więcbork, Mroczę oraz Nakło i Łobżenicę czekają III Międzynarodowe Spotkania Poetyckie "Pobocza 2006" to biesiady, lekcje, warsztaty i koncerty.

  Pod patronatem "Pomorskiej"


  W tegorocznych "Poboczach" bierze udział ponad 40 poetek i poetów z Serbii, Czech, Słowacji, Białorusi, Słowenii i Polski. Organizatorzy zapraszają na wieczory z poezją w Więcborku, Sępólnie oraz na noce poetów na pl. Wolności w Sępólnie i Łobżenicy.


  Będzie nie tylko czytanie, ale i śpiewanie poezji, bo Joanna Kondrat, Beata Oscypek oraz dziewczyny z zespołu "Nic Wielkiego" będą towarzyszyć poetom od pierwszego do ostatniego dnia Międzynarodowych Spotkań Poetyckich "Pobocza 2006". Będą też lekcje poetyckie i warsztaty dla piszącej młodzieży z krajeńskich szkół ponadgimnazjalnych.


  W sobotę o 16.00 w domu kultury w Więcborku koncert Mariusza Lubomskiego z zespołem oraz Joanny Kondrat, Beaty Oscypek i zespołu "Nic Wielkiego".


  Od jutra szczegółowy program.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Dzieciaki gotują na Święta

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem