Lato z pucharami

  (amz)

  Gazeta Pomorska

  Gazeta Pomorska

  Sygnaliści myśliwscy "Jenot" z Zespołu Szkół Leśnych i Agrotechnicznych nie odpoczywają i zdobywają kolejne laury.

  - Z konkursów na Kaszubach, Mazowszu i Mazurach wróciliśmy z pięknymi pucharami i nagrodami. Łącznie z festiwalem w Tucholi podczas wakacji "Jenot" zdobył aż osiem pucharów w klasach mistrzowskich - mówi opiekun Piotr Grzywacz.


  I tak na 3. Międzynarodowych Spotkaniach z Muzyką w Sierakowicach "Jenot" w składzie: Piotr Grzywacz i Karol Kroskowski zdobył 1. miejsce w klasie "Es", natomiast w składzie: Grzywacz, Kroskowski, Ziemowit Perszewski 2. miejsce w klasie "B". Indywidualnie Kroskowski zajął 2. miejsce w klasie "A".


  W 4.

  Mazowieckim Konkursie Sygnałów Myśliwskich w Radzyminie zdobył 1. miejsce w klasie "A": Grzywacz, Kroskowski, Dawid Pulka, Hubert Wróblewski i w klasie "Es": Grzywacz, Kroskowski. Dobrze wypadli soliści: Kroskowski - 1. miejsce w klasie "A", Pulka 3. w klasie "B", Wróblewski 1. w konkursie mazowieckim w klasie "A"


  W 2. Mazurskim Konkursie Sygnalistów Myśliwskich w Spychowie "Jenot" wygrał w klasie "A": Grzywacz, Pulka, Wróblewski i Dawid Żywica. Indywidualnie Żywica był 3. w klasie "C" w konkursie warmińsko-mazurskim.


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem