Debata pełna wątpliwości

  Debata pełna wątpliwości

  (ms)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Wczoraj otrzymaliśmy informację o debacie wyborczej, w której o głosy mieszkańców Kcyni walczyć mają Piotr Hemmerling i Tomasz Szczepaniak. - Mnie tam nie będzie - zapowiada obecny burmistrz.

  Debatę organizuje Piotr Makarewicz, kandydat na burmistrza Kcyni, który odpadł w pierwszej turze. W przesłanej nam informacji wyjaśnia, że większość jego wyborców (dostał 504 głosy) nie jest zdecydowana na kogo głosować w drugiej turze. Debata w Domu Strażaka w Kcyni, którą organizuje w niedzielę o godz. 17, ma te wątpliwości rozwiać. Makarewicz prosił, by "Pomorska" nagłośniła walkę rywali na argumenty. - Ja również chcę podjąć decyzję, któremu z kandydatów udzielę swojego poparcia - napisał.


  - Pan Makarewicz zadzwonił do mnie i powiedział, że taka debata będzie. Do tej pory nie wiem o której godzinie. Nie tak załatwia się sprawy. Na sali mają być wybrane osoby, a sędzią ma być pan Makarewicz. Mnie tam na pewno nie będzie - zapowiada burmistrz dodając iż podejrzewa, że inicjatorem debaty jest zgoła kto inny... -Nie stwarza to dobrej atmosfery - dodał.


  - Pan Makarewicz był u mnie. Jestem gotowy podjąć rękawicę - powiedział nam z kolei Piotr Hemmerling.


  Wygląda na to, że zapowiadana debata będzie spotkaniem, w którym udział weźmie tylko jeden z kandydatów na burmistrza. Czyżby organizator o tym nie wiedział?


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Dzieciaki gotują na Święta

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem