Koncert o aniołach

  Koncert o aniołach

  (ms)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Dziś rozpoczyna się w Nakle Tydzień Kultury Chrześcijańskiej. Jakie propozycje przygotowali dla mieszkańców organizatorzy?

  Dziś , w ramach Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej, mieszkańcy grodu nad Notecią wybrać się mogą na koncert "O aniołach". Wystąpi m.in. Nakielski Chór Gospel. Koncert w kościele pw. św. Stanisława w Nakle rozpocznie się o godz. 19, po wieczornej mszy św.


  Jutro o godz. 15 na nakielskim rynku zaplanowano Bieg Uliczny imieniem Jana Pawła II. Organizatorzy zachęcają do wzięcia w nim udziału uczniów z SP, gimnazjów oraz szkół średnich. Dorośli biec będą (kategoria open) trasą o długości 3 km.


  Z powodu biegu z utrudnionym przejazdem przez miasto liczyć się muszą kierowcy. Utrudnienia te wystąpią w godz. 14.30- 17.17. Dla ruchu zamknięte zostaną czasowo ul. Rynek, Podgórna, Dąbrowskiego, pl. Konopnickiej, Powstańców Wielkopolskich oraz ul. Gimnazjalna.


  We wszystkich nakielskich kościołach jutro prowadzona będzie po mszach św. zbiórka pieniędzy na rzecz Fundacji "Dzieło Nowego Tysiąclecia".


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem