Krasowski nie startuje

  Krasowski nie startuje

  (ale)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  W "Prawyborach Pomorskiej" pojawiło się ostatnio nazwisko Kazimierza Krasowskiego, którego 33 naszych Czytelników widzi na fotelu wójta Sicienka. On sam jednak mówi kategorycznie: NIE.

  Krasowskiego w roli kandydata na wójta najpierw typowało 6, a następnie kolejnych 23 Czytelników. Wczoraj Krasowski skontaktował się z nami i zapowiedział, że nie będzie kandydował na wójta Sicienka.


  - Jestem wdzięczny mieszkańcom naszej gminy, którzy zgłosili mnie w waszych "Prawyborach" - powiedział. - Ich poparcie jest dla mnie dowodem uznania za moją dotychczasową pracę w Radzie Powiatu Bydgoskiego na rzecz gminy Sicienko. Ale zaangażowałem się w pracy w Radzie Powiatu, jest tam jeszcze wiele problemów do rozwiązania, będę więc tam kandydował po raz trzeci. Sądzę, że w przyszłej Radzie Powiatu, wraz z innymi radnymi, będę mógł znowu wiele zdziałać. Nie będę więc startował na wójta.


  Tyle Kazimierz Krasowski. Przypominamy, że w wyborach na burmistrza Koronowa nie wystartuje też inny wskazany przez Czytelników kandydat: Maciej Makowski. Obu kandydatów skreślamy więc z naszej listy "Prawyborów".


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem