Pomysł na rynek

  (ms)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Tylko do końca lipca w mroteckim ratuszu czekają na pomysły w sprawie zagospodarowania rynku w tym mieście. Autorzy najlepszych pomysłów liczyć mogą na nagrody.

  "Moja wizja zagospodarowania przestrzennego i funkcjonowania rynku, czyli Placu 1 Maja w Mroczy" - tak brzmi temat konkursu, który wiosną ogłosił Urząd Miasta i Gminy w Mroczy. Autorom pomysłów nie stawia się żadnych warunków. Technika jest dowolna. Zaznaczono jedynie, że mile widziane będą prace nawiązujące do dawnego układu zabudowy.


  Czasu na złożenie swej propozycji nie zostało już wiele. Konkursowe prace przyjmowane będą w ratuszu (Referatu Promocji i Komunikowania Społecznego) tylko do końca lipca.


  Z pewnością warto się potrudzić, nie tylko dlatego, by mieć swój udział w wyglądzie miasta. Na autorów najlepszych pomysłów czekają nagrody. Laureat pierwszego miejsca otrzyma nagrodę w wysokości 300 zł, drugiego - 200 zł, a trzeciego 150 zł.


  Ogłoszenie wyników konkursu oraz wręczenie nagród planowane jest w Mroczy 12 sierpnia na stadionie miejskim, w ramach obchodów Dni Mroczy.


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem