Łokietkiem do skansenu

  Łokietkiem do skansenu

  (ms)

  Gazeta Pomorska

  Gazeta Pomorska

  W Zespole Obsługi Oświaty i Rekreacji w Nakle przyjmowane są zapisy na pierwszą tego lata, wodniacką imprezę. Statkiem "Łokietek" wybrać się można w trasę z Nakła do Osieka.

  Od wycieczek statkiem "Władysław Łokietek" trasą: Nakło- Osiek rozpocznie się tegoroczna akcja "Nakielskie Lato w nad Notecią". Organizator imprez: Zespół Obsługi Oświaty i Rekreacji w Nakle - już prowadzi zapisy.


  Wyprawa do Osieka to cztery godziny żeglugi statkiem po Noteci. Po dotarciu do Osieka zwiedzanie skansenu. Powrót do Nakła autokarem. Wycieczka ta odbędzie się w najbliższy w piątek. Pierwsza grupa chętnych wypłynąć ma z Nakła do Osieka o godz. 9. Jeśli będzie dużo chętnych druga grupa wyjedzie z Nakła autokarem o godz. 11. Po zwiedzeniu skansenu w Osieku, około godz. 14, wróci do grodu nad Notecią statkiem "Łokietek".


  Za rejs statkiem, zwiedzanie skansenu i przejazd autokarem chętni zapłacić muszą: 20 zł (dorośli) i 10 zł (dzieci). Dodatkowe informacje na temat wyprawy udzielane są pod numerem tel. (052) 386 -08 -81.


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem