Aqua park we wrześniu

  Aqua park we wrześniu

  (ale)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Kończy się budowa aqua parku w Solcu. Kafelkarze kładą już kafelki w basenie, gotowa jest też już elewacja zewnętrzna. Trwa kompletowanie przyszłej załogi.

  - Znajdzie tu prace 30 osób - mówi burmistrz Antoni Nawrocki. - Tyle zatrudnimy my jako urząd. Pracę znajdzie też kilka osób prowadzących w obiekcie gastronomię.


  Solec liczy, że zażywać kąpieli będą tu także bydgoszczanie, bo w Bydgoszczy aqua parku nie ma. Ceny?


  - Nie nastawiamy się na zysk - zapewnia burmistrz Antoni Nawrocki. - Ceny będą konkurencyjne wobec istniejących już tego typu obiektów. Nie można zapomnieć, że soleckie dzieci ze szkół i przedszkoli będą tu miały bezpłatne zajęcia. Zdrowie naszych młodych mieszkańców jest przecież sprawą najważniejszą.


  Najbliższe tego typu obiekty są w Mogilnie, Chojnicach i Sopocie. W Solcu Kujawskim ma być jeszcze piękniejszy i lepiej wyposażony.


  Na razie kończą roboty budowlańcy, w tym również kafelkarze. Prace trwać będą jeszcze miesiąc.


  Gotowa jest elewacja zewnętrzna. W lipcu, jak mówi burmistrz Antoni Nawrocki, przyjdzie czas na wykonanie parkingów wokół aqua parku, ścieżek, na posianie trawy, postawienie obiektów tzw. małej architektury. Trzeba też już myśleć o adaptacji wnętrz restauracji, która znajdzie tu także swe miejsce.


  Potem trzeba będzie zrobić rozruch aqua parku. By we wrześniu uroczyście obiekt otworzyć.


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem