Z Solca i Koronowa

  Z Solca i Koronowa

  (ale)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Na półmetku plebiscytu "Gazety Pomorskiej" i Komendy Wojewódzkiej Policji na najpopularniejszego policjanta wśród funkcjonariuszy Komendy Miejskiej w Bydgoszczy prym wiedzie Janusz Kołodziejski z Solca Kujawskiego.

  Na dugim miejscu plasuje się Krzysztof Weder z Koronowa, który zebrał jeden głos więcej od swego kolegi z koronowskiego posterunku - Artura Goździka.


  Wyprzedzają oni policjantów z posterunku Bydgoszcz- Bartodzieje: Monikę Maćkowiak i Piotra Staniszewskiego.


  Niestety, Czytelnicy nie typują jako najlepszych funkcjonariuszy Komendy Powiatowej w Nakle nad Notecią. Przypominamy, że w ubiegłorocznym plebiscycie bardzo wysoko uplasował się Dariusz Koniec z Nakła, nie brakowało też głosów oddanych na jego kolegów - również z Szubina. Czy oznacza to, że notowania funkcjonariuszy z nakielskiej komendy tak gwałtownie spadły, skoro nasi Czytelnicy nie chcą już na nich głosować?


  Plebiscyt trwa do końca czerwca. Ankiety można przesłać pocztą na adres: Komenda Wojewódzka Policji, ul. Powstańców Wielkopolskich 7, 85-090 Bydgoszcz z dopiskiem na kopercie: "Plebiscyt".


  Można też głosować za pomocą SMS-ów, wysyłając je pod nr 7168 o treści: pomorska.glina Imię i nazwisko policjanta. Koszt 1 SMS: 12 zł plus 22 grosze.VAT.


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem