Przetarg za przetargiem

  Przetarg za przetargiem

  (ms)

  Gazeta Pomorska

  Gazeta Pomorska

  Gmina Sadki rusza z inwestycjami. Póki co ogłoszono przetargi, by wybrać wykonawców robót. Wyniki poznamy w ciągu trzech tygodni.
       Gmina Sadki ogłosiła przetargi na inwestycje, które realizowane będą w najbliższym czasie na terenie sołectw. W planach jest m.in. przebudowa drogi gminnej w Jadwiżynie. Wartość kosztorysowa tego zadania to 745 tys. zł.
       Będą budować sieć
       Samorząd przymierza się również do budowy kanalizacji w Sadkach. Roboty prowadzone będą w tym roku w rejonie ulic: Brzezińskiego, Chrobrego i Lemieża. Prace te mają być wykonane do końca października.
       Budowa kanalizacji sanitarnej ruszyć ma także niebawem na ulicach: Powstańców Wielkopolskich, Spółdzielców i Porucznika Susały w Sadkach.
       Kosztorysowa wartość obu tych zadań wynosi 640 tys. zł.
       Na dobrej drodze...
       Ogłoszono już także przetargi na inwestycje , które sołectwa chcą realizować w ramach programu "Odnowa wsi". Chodzi tu m.in. o prace modernizacyjne, które wykonane mają zostać na terenie świetlicy wiejskiej w Śmielinie.
       W ramach programu powstać mają również ośrodki rekreacyjno- sportowego we wsiach: Dębionek, Samostrzel, Mrozowo, Łodzia oraz Bnin. Szacunkowa wartość tych zadań to nieco ponad 300 tys. zł.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Dzieciaki gotują na Święta

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem