Co się kryje w beczkach?

  Co się kryje w beczkach?

  (ms)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  W lesie w Grzecznej Pannie (gmina Szubin) strażnik leśny natknął się na tajemnicze beczki. W 1000 litrowych pojemnikach znajduje się niezidentyfikowana jeszcze substancja ropopochodna. Kto wyrzucił beczki? Nie wiadomo. Dochodzenie trwa.
       Alarm w gminie Szubin podniesiono w miniony poniedziałek. Strażnik leśny natknął się w lesie na siedem ogromnych beczek z nieznaną substancją. Odkrycia dokonano w miejscowości Grzeczna Panna.
       Wezwano ratowników
       
  Natychmiast o znalezisku powiadomione zostały służby ratunkowe. Rozpoczęto akcję zabezpieczania terenu.
       Zabezpieczono też siedem 1000 litrowych pojemników zawierających niezidentyfikowaną substancję ropopochodną.
       Nie ma skażenia
       
  - Beczki zostały zabezpieczone na terenie firmy specjalizującej się w przechowywaniu i utylizacji odpadów. Próbki substancji pobrano do badań laboratoryjnych. W miejscu ich ujawnienia nie stwierdzono skażenia terenu - poinformowała wczoraj "Pomorską" aspirant sztabowy Katarzyna Witkowska z Biura Prasowego KWP w Bydgoszczy.
       Nie wiadomo kto i kiedy zostawił beczki w lesie. Być może wyjaśni to dochodzenie, które prowadzą policjanci z komisariatu w Szubinie.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem