"Polo" nie zdąży

  "Polo" nie zdąży

  (ale)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Drugi w Szubinie market - "Polo" - miał powstać w tym roku do świąt wielkanocnych. Inwestorowi w budowie przeszkodziła zima.
       W zeszłym roku zbudowano market "Netto", obok "Pumaku". Mieszkańcy cieszą się, bo w szubińskich sklepach obniżyły się ceny. Kolejny market - "Polo" - powstanie na ul. Ogrodowej, vis a vis szubińskiej prokuratury. Teren jest ogrodzony, jest już pozwolenie na budowę i... dziura w ziemi. W kontynuacji robót przeszkodziła jednak wykonawcom zima.
       Jak powiedział nam wczoraj burmistrz Ignacy Pogodziński - inwestor chce market postawić w 2-2,5 miesiąca. Czeka tylko na odwilż. Ale już w Powiatowym Urzędzie Pracy poszukuje pracowników.
       Kolejny market - prawdopodobnie "Biedronka" - powstanie w obiektach po byłej mleczarni przy ul. Kcyńskiej. Na razie o warunki zabudowy wystąpił prywatny inwestor.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Dzieciaki gotują na Święta

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem