Strona kobiet
  "Kosmetyczka gwiazd"

  Karolina Szostak uwielbia ciężki makijaż i naślimaczone rzęsy

  Rozwiń

  Proces od nowa

  (ale)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Nie widać końca procesu trzech braci O. z Ostrowa, oskarżonych o to, że napadli na dzierżawcę pałacu w tej wsi.
       15 października 2004 roku w Ostrowie koło Mroczy trzej bracia O. wtargnęli do pałacu i pobili dzierżawcę Kazimierza Z. Bo miał on rzekomo pobić chłopca, ich krewniaka, gdy poszedł do jego ogrodu po piłkę, która wpadła za ogrodzenie pałacu.
       
  Dzierżawca w obronie własnej strzelił do jednego z nich z zabytkowego rewolweru. Za nielegalne posiadanie (a nie za użycie) broni dzierżawca już dawno temu został skazany. Proces oskarżonych o napad braci nie może doczekać końca. Bo nie pojawiali się na rozprawie.
       A wczoraj miał się rozpocząć od nowa, zmienił się bowiem skład orzekający. Przyczyna - sędzia na urlopie wychowawczym. Nowym przewodniczącym składu został asesor Wojciech Kokociński.
       Proces nie rozpoczął się, gdyż jeden z braci O. - Robert - nie pojawił się na rozprawie, gdyż przebywa w szpitalu.
       - Sąd to sprawdzi - powiedział wczoraj asesor Kokociński. - Wtedy zapadnie decyzja co do dalszego postępowania i ustalony zostanie termin rozprawy.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem