Muzyczne spotkanie fanów

  Muzyczne spotkanie fanów

  (ms)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Wiejska Inicjatywa Kulturalna zorganizuje niezwykły koncert. Miłośnicy piosenek Jacka Kaczmarskiego posłuchać będą mogli utworów barda, a nawet - jeśli tylko mają na to ochotę - zaśpiewać je. Koncert odbędzie się we Wtelnie pod koniec kwietnia. Organizatorzy już przyjmują zgłoszenia.
       Impreza planowana jest 29 kwietnia w szkole we Wtelnie. - Wystąpić może każdy, komu bliska jest twórczość Jacka Kaczmarskiego - mówi Grzegorz Dudziński, wiceprzewodniczący Wiejskiej Inicjatywy Kulturalnej. - Piosenki Jacka dla mnie osobiście były drogowskazami. Odwołują się do tych najbardziej podstawowych wartości, o których czasami zapominamy. Kaczmarski o nich pamiętał, o nich właśnie śpiewał - dodaje.
       Informacje o koncercie pojawią się na stronach internetowych poświęconych Jackowi Kaczmarskiemu. WIK nawiązał także kontakt z osobami, które organizowały podobne koncerty w Toruniu. - Również w samym Wtelnie trwają przygotowania - zapewniają organizatorzy.
       WIK zaprasza wszystkich, którzy w zaciszu domowym czy przy ogniskach śpiewają piosenki Kaczmarskiego. Wstęp na imprezę będzie wolny. Dla tych co przyjadą z daleka przygotowane zostaną noclegi w szkole. Można będzie się także zatrzymać w okolicznych pensjonatach.
       Zgłoszenia wraz z propozycjami utworów, które chce się wykonać kierować należy pod adres: Wiejska Inicjatywa Kulturalna, Morzewiec 21, 86-011 Wtelno. Można też zgłaszać swój udział za pośrednictwem Internetu.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem