Zabawy z policją

  Zabawy z policją

  (ms)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  W niedzielę policjanci z Nakła zapraszają mieszkańców powiatu do hali sportowej w Paterku. Czekać tu będzie na nich wiele atrakcji. Przy hali stanie też specjalistyczny autobus Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, w którym będzie można oddać krew.
       Niedzielna impreza w Paterku, którą organizują policjanci, rozpocznie się o godz. 14, a potrwa do późnego wieczora (godz. 20). Na początek pokibicować będzie można uczestnikom II turnieju w piłce nożnej o puchar komendanta.
       Do sportowej walki staną m.in. drużyny: straży pożarnej, policji, Starostwa Powiatowego i drużyna wystawiona przez burmistrza Nakła.
       Dodatkowe atrakcje to m.in. pokazy ratownictwa drogowego, konkursy dla dzieci, tresura psów. Głodnym serwowana będzie darmowa grochówka.
       Oprócz zabawy pomóc będzie można innym.
       Przy hali sportowej w Paterku stanie w niedzielę specjalistyczny autobus Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Bydgoszczy. Chętni będą mogli w nim oddać honorowo krew.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem