Orkiestra stroi instrumenty

  Orkiestra stroi instrumenty

  (ms)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Coraz bliżej tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy. W gminach trwają ostatnie przygotowania.
       W gminnych sztabach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy program tegorocznego finału dopinany jest na ostatni guzik. W Nakle sztab działa w Nakielskim Ośrodku Kultury. Już wiadomo, że tegoroczny finał w grodzie nad Notecią trwać będzie w godz. 13 - 22.
       Autograf Rafała
       
  Wystąpią głównie rodzime zespoły. Wymienia się m.in.
  orkiestrę dętą Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej w Nakle, "Iskierki" i "Smerfy" ze szkoły tańca "Szok" w Nakle, zespół taneczny z Paterka, zespół pieśni i tańca "Młoda Krajna" z Nakła etc. Gościnnie zaprezentują się tylko dwa zespoły z Bydgoszczy: "Sąsiedzi Gustawa" oraz "To nie my Toniemy".
       Nie zabraknie licytacji. Wśród przedmiotów i gadżetów wystawionych na licytację będzie m.in. plakat z wizerunkiem i autografem Rafała Blechacza.
       Apel do mieszkańców
       
  W Szubinie finałowa impreza rozpocznie się o godz. 16. I tu obejrzeć będzie można występy w wykonaniu miejscowych zespołów. O godz. 20 wysłane zostanie światełko do nieba. I tu w planach są licytacje. Przed świętami organizatorzy zaapelowali do mieszkańców by przynosili do ośrodka kultury przedmioty dla nich cenne, które by chcieli przeznaczyć na licytację.
       Przygotowania do finału WOŚP trwają także w Kcyni. Spotkanie, w czasie którego zapadną ostateczne decyzje, odbędzie się w mieście 2 stycznia. W pogotowiu czeka już 20 wolontariuszy, którzy 8 stycznia prowadzić będą kwestę na ulicach.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Dzieciaki gotują na Święta

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem