(ms)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  W Starostwie Powiatowym w Nakle goszczono w minioną środę szefa firmy "Nowak", która nagrodzona została w tym roku tytułem "Lider przedsiębiorczości". Konkurs dla aktywnych firm, już po raz jedenasty, zorganizowały: Fundacja Małych i Średnich Przedsiębiorstw oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.
  W minioną środę władze powiatu nakielskiego spotkały się z Ryszardem Nowakiem, właścicielem firmy "Nowak", która otrzymała tytuł: "Lider przedsiębiorczości roku 2005". Firma została w ten sposób wyróżniona w XI edycji konkursu, który dla najlepszych firm w kraju organizują: Fundacja Małych i Średnich Przedsiębiorstw oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości. Nagrodę co roku otrzymuje tylko kilkanaście firm szczególnie dynamicznych i aktywnych. Stąd tak duży prestiż tego wyróżnienia.

  Podczas spotkania w starostwie Ryszard Nowak okrzyknięty został ambasadorem naszej Małej Ojczyzny. Od władz powiatu przedsiębiorca otrzymał list z gratulacjami.
  - Przyznanie tego prestiżowego tytułu świadczy o spełnieniu przez firmę wysokich wymagań stawianych przez konkurencję krajową i zagraniczną - podkreślono w dokumencie. Nakielscy starostwie życzyli gościowi m.in. dalszych sukcesów, dobrej koniunktury oraz realizacji kolejnych wyzwań.

  Jak poinformowano "Pomorską" - firma "Nowak" działa na terenie powiatu nakielskiego od 1990 roku. Prowadzi działalność gospodarczą m.in. w zakresie handlu rowerami i akcesoriami. Świadczy także usługi transportowe, spedycyjne oraz usługi rolnicze.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem