Włóczykije kolędują

  Włóczykije kolędują

  (ms)

  Gazeta Pomorska

  Gazeta Pomorska

  Zespół Muzyczny "Włóczykije", którzy działa przy Szkole Podstawowej w Buszkowie nagrał płytę z kolędami. Grupa da także dwa koncerty. Pierwszy odbędzie się dziś w miejscowym kościele.
       Zespół muzyczny "Włóczykije" z Buszkowa ma na swym koncie wiele sukcesów. Jednym z nich jest m.in. nagranie płyty z kolędami. Kto chciałby posłuchać ulubionych utworów "na żywo" jeszcze przed świętami będzie mieć taką okazję. Dzieci dwukrotnie zaśpiewają w kościołach.
       Pierwszy koncert z udziałem "Włóczykijów" odbędzie się już dziś. Grupa wystąpi w kościele w Buszkowie po mszy św., która rozpocznie się o godz. 10.
       Kto dziś nie zdoła wybrać się na koncert może to zrobić na początku przyszłego roku. Kolejny występ odbędzie się bowiem 29 stycznia w kościele w Byszewie. Tym razem kolędy i pastorałki młodzież śpiewać będzie po mszy św. o godz. 12.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem