I jeszcze jeden piec

  I jeszcze jeden piec

  (ale)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Po awarii kotłowni lekcje koronowskiego Zespołu Szkół Licealnych odbywały się w innych szkołach. W siedzibie LO urzędowała tylko dyrekcja i biblioteka. W najbliższy poniedziałek do szkoły wrócą też uczniowie.
       Kosztem wielu tysięcy złotych zamontowano jeden nowy piec, wyremontowana też została kotłownia. Pieniądze na ten cel przekazało Starostwo Powiatowe w Bydgoszczy.
       Potrzebny jest jeszcze jeden piec. Jak powiedziała nam Dorota Makowska, dyrektor szkoły - ekipy remontowe dostawią go jeszcze w tym roku. Niebawem też rozpocznie się malowanie korytarzy oraz wymiana podłóg w salach lekcyjnych. Pieniądze na ten cel przekazało również Starostwo Bydgoskie.
       - Wszystko po to - mówi dyrektor Makowska - byśmy godni uczcili 60-lecie naszej placówki, które będziemy obchodzić uroczyście 23 września przyszłego roku. Osoby, które chcą uczestniczyć w święcie szkoły, proszone są o kontakt z jej sekretariatem.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Dzieciaki gotują na Święta

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem